Astroloji ilk uygarlıklardan bu yana günümüze aktarılmış en etkili ilimdir. Zamanın en ileri gelen matematikçileri, sanatçıları, filozofları ve düşünürleri astrolojiyi her daim kullanmışlar ve hayatlarına yıldızların rehberliği eşliğinde yön vermişlerdir. Astroloji kesinlikle fal değildir. Kendinizi tanımanıza yardımcı olan, sizi hedeflerinize daha hızlı ulaştıracak öngörüye sahip, daha güçlü, kendine güvenen ve başarılı bir birey olmanıza destek olan, istatistiksel değerlendirmeler ve hesaplamalara dayanan  bir ilimdir.

Astroloji Haritanıza baktırdığınızda,


-Ruhunuzun amacını ve hayat derslerinizi öğrenerek, hayatınızı anlamlandırır, kendinize daha güçlü bir yaşam yolu belirlersiniz.

-Öngörü sistemleri ile önünüzdeki zamanın kalitesini öğrenir, seçimlerinizi zamanın kalitesine göre belirler ve böylece olumsuz günleri en az hasarla atlatıp, sizin için olumlu ve şanslı günleri kullanarak, hedeflerinize daha hızlı ve kolay ulaşırsınız.

-İş hayatı ve özel yaşamınızdaki güçlü ve zayıf yönlerinizi öğrenerek, kendinizi geliştirme fırsatı elde eder, kendi haritanıza uygun olarak verilen tarihleri takip ederek, ilgili alanda en doğru seçimleri yapar ve başarıya ulaşırsınız.


-İlişki haritalarına baktırarak, karşınızdaki insanla uyumunuzu, ortak ruhsal derslerinizi ve  amaçlarınızı fark eder, geliştirmeniz gereken yönlerinizi ve zamanın kalitesinin ilişkiniz için nasıl işlediğini öğrenerek, daha sağlıklı ve kaliteli ilişkiler geliştirirsiniz.

-İş hayatı için özel haritalara baktırarak, yeteneklerinize en uygun işi, iş yaşamındaki zayıf ve güçlü yönlerinizi, hangi sektörde başarıyı yakalayacağınızı, finansal durumunuzu nasıl değerlendirmeniz ve yatırımlarınızı ne zaman yapmanız gerektiğini öğrenerek, iş hayatında daha etkili, güçlü ve maddi durumunu istediği yönde kontrol edebilen bir kişilik haline gelirsiniz.


Danışmanlık Modelleri 2017

 

1)Tek Soru Danışmanlık: Tek soru üzerinden doğum bilgilerinizi önceden alarak ve çalışarak cevaplanan bu danışmanlığı kacdakka.com üzerinde 30 dakikalık görüşmelerle gerçekleştiriyorum.

Bu danışmanlıktan yararlanmak için 0506 022 62 49 dan Ece Hanım'ı arayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Ücret Kdv dahil 150 tldir.

 

2)Tek Alan Danışmanlık: Sadece özel yaşam veya iş hayatı üzerinden sorularınızın cevaplandığı, 50 dakika görüşme süresi olan, seçtiğiniz alan ile ilgili soru sınırı bulunmayan ve önceden doğum bilgilerinizin alınarak çalışma yapıldıktan sonra sizinle görüşülen bu danışmanlık Kdv dahil 300 tldir.

 

3)Yıllık Danışmanlık: Görüşme süresi 1 saat 15 dakika olan bu danışmanlık modelinde, doğum haritanız yaşam amacı, gezegenler, evler, evlilik ve iş hayatı potansiyelleri, uygun meslek seçimi, evlilik modeli ve yıllık solar return, yıllık yaşanan profeksiyon periyotları, yıllık transitler ve ilerletimlerle yorumlanarak, iş hayatınız ve özel hayatınız için 1 senelik öngörü yapılır. İlişkiniz yoksa ilişki zamanı tespiti, işle ilgili sorularınız varsa iş hayatı ile ilgili öngörüler değerlendirilir. Eğer ilişkiniz olan biri varsa veya evliyseniz partnerinizin haritasına da bakılarak, ilişki analizini de kapsayan şekilde danışmanlık verilir. Genel olarak tüm konuları kapsayan bu danışmanlık modeli Kdv dahil 500 tldir.

 

4)Yaşam Analizi: Bu danışmanlık modeli öncelikli olarak yazılı olarak, devamında birebir iletişim kurarak sağlanır. Yaşam analizi herkesin hayatında bir kez tam olarak yaptırması gereken bir danışmanlık modelidir.

 

Kapsadıkları (Öncelikle yazılı olarak, ardından görüşme ile verilecek ve hiçbir şekilde otomatik rapor içermeyen bu öngörüler, tamamen benim sizin için 20 günlük sürede hazırlayacağım ve doğum haritanıza ait yorumlarla size gönderilecek)

 

Yaşam Analizi Konu Başlıkları:

 

Natal harita (Doğum haritası yorumlanması)

Tüm gezegenler, Asc, Mc, Ic, Dsc önem sırasında önde olmak üzere, evler, ay düğümleri ve 10 adet astreoid Mısır Sınırları, Antisya, Kontraantisya, asaletleri ve güçleri, güçsüzlükleri ile yorumlanarak kişinin yaşam analizinin temeli oluşturulur. Burada kişinin zayıf ve güçlü yönleri, uygun meslek yönelimleri, sağlık hassasiyetleri, tercihen yaşam sonunu nasıl geçireceği, kariyerinde çıkış yapabileceği noktalar, eş modeli, evlilik modeli, çocuk modeli, para kazanma kaynakları, yakınları ile ilişkileri, gelecekte kendisini bekleyen konular detayları ile aktarılır.

 

Arap Noktaları ve Önemli diğer noktalar Hesaplanır;

 

Evlilik Noktası, Meslek Noktası, Karma Noktası, Ruh Noktası, Ani Parlama Noktası, Bilgelik Noktası, Deha Noktası, Tercihen ölüm noktası, Aşk ve uyum noktası, Tehlikeler Noktası, Düşmanlar Noktası detayları ile yorumlanır.


Yaşam Amacı Belirleme;

Ay Düğümleri, Satürn ve bazı önemli noktalar ile bazı evlere bakılarak kişinin bu yaşamda gitmesi gereken yön belirlenir.

Doğum Öncesi Tutulmalar ve kişinin ruhsal yönelimi.

 

Öngörüler

Kişi hangi yaşam periyodunda,

 

Kişinin doğumgününden doğumgününe yaşadığı yıla göre bulunduğu periyot ve getirileri,

 

Hafta hafta ve ay ay gökyüzündeki transitlerin 1 yıl boyunca kişiyi hangi alanlarda iyi veya kötü olarak etkilediği ve buna bağlı eylem planı oluşturma

 

Kişinin iş hayatı ve özel yaşamında bulunduğu atmosferi yorumlama.

 

İlerletim, firdaria, güneş dönüş teknikleri ile önümüzdeki 3 senelik ana tablonun çıkarılması.

 

Kişinin hayatında biri varsa veya evliyse ya da bekarsa ama sormak istediği biri varsa ilişki haritaları teknikleri ile ilişkinin kalitesinin, artı ve eksilerinin, geliştirilebilecek yönlerinin ve ilişki uyumunun, ilişkinin olası geleceğinin öngörülmesi.


Tüm yılın Yeniay ve Dolunay yorumları, iş yeri açma, evlenme veya herhangi bir yatırım için en uygun zamanlamalar.

 

Bu danışmanlık modeli, ücret alındıktan sonra, 20 günden önce teslim edilemez. Yazılı olarak gönderilen, devamında birebir görüşme sağlanan ve tamamen kişiye özgü olan bu yaşam analizinin ücreti  Kdv dahil 2.500 tl dir.

 

 

Yukarıdaki  4 ayrı seçenekten birinde danışmanlık talep etmek için;

didemsarman@yandex.com


Astroloji Eğitmeni/Danışman
Didem Şarman

ASTROLOJİ

  • Bireysel Danışmanlık
  • Astroloji Eğitimi