BUGÜN GÖKYÜZÜ NE SÖYLÜYOR?

26 KASIM PAZAR SAAT 11.04’E KADAR AY KOVA BURCU’NDA BOŞLUKTA, 11.04 SONRASINDA GÜN BOYUNCA BALIK BURCU’NDA İLERLİYOR OLACAK.

5611 defa okundu

Danışmanlık Hizmeti Almak İçin Tıklayınız
Sabah saatlerinden Ay’ın boşlukta kaldığı 11.04’e dek olan saatleri bir mola zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. İş veya özel yaşamda ilk kez girişilecek işler ve alınacak kararlar açısından fazladan bir enerji ve motivasyon sağlamayan, dinlenmek, içe dönmek, süreci gözden geçirmek için faydalı olarak kullanılabilecek zamanlardır. Bu süreçte yeni bir adım atmak yerine 11.04 sonrasını değerlendirmeniz zamanı etkili kullanmanızı sağlayacaktır.

Ay’ın Balık Burcu’nda olduğu günlerde duygusal hassasiyetimiz artarken, daha kırılgan, daha hassas ve duyarlı hale gelirsiniz. Başkalarının sizin duygularınızı tahmin etmesi veya ne düşündüğünüzü bilebilmesi bugün daha zordur.
Evrene, insana, hayvana, doğaya, yaratılmış her şeye duyarlılık geliştiren hassas bir duygusal dünya ile yaklaşımlar görülür.
Bugün içinde sanat, su, deniz ve saf sevginin olduğu her yer veya her şey size kendinizi mutlu hissettirir.
Bir tablo satın almak, ev boyamak, meditatif müzikler dinlemek ve rüyalarınızı not almak bugün yapılabilecek en iyi işlerdir.
Rahat çalışma ve yaşam koşullarını daha fazla arzuladığımız bugün, düzene ait olmadan kendi düzenini oluşturmak, ayrıntılar yerine resmin bütününe değer vermek, günlük yaşamda sık sık insanlardan uzaklaşarak bir süre iç dünyamızda, kendi içimizde kalmak ve en derin duygularımızı göstermekten korkmayacağımız insanlarla olmak kendimizi daha rahat hissetmemize sebep olacaktır.
Ay’ın Balık Burcu’nda olduğu günlerde alkol ve bağımlılık yaratıcı herhangi bir madde alımından her zaman olduğu gibi bu zamanda da fazladan bir özenle uzak durmayı tercih etmelisiniz. Vücudun ayaklar ve hormonal sistemlerinin hassaslaştığı bugünlerde şeker hastalarının da dikkatli davranması ve ilaçlarını atlamadan kullanmaları elzemdir.
Bir kişiye, hayvana, doğaya, yardıma ihtiyacı olanlara şefkat ve sevgi göstermek için en etkili ve olumlu gündür. Duyguların saf, beklentisiz ve karşılıksız gösterilebileceği, özellikle barışmak, bir konuyu iyileştirmek veya sevgi duygusunu en net şekilde aktarmak için bugün olumlu anlamda kullanılabilir.
Dikkat etmeniz gereken konular, problemler karşısında yüzleşmekten kaçınmamak, konuları etraflıca değerlendirmeye çalışmak ve karşınızdaki insanlar sizden detay istediklerinde konunun bütününü anlattığınız kadar detaylarını da paylaşmaya çalışmak olacaktır
Bugün herhangi bir konuda kurban psikolojisine girerek “Bu hep neden benim başıma geliyor” demek yerine, kaderi ve süreci kabullenmek, olan olaylarda olumlu anlamda gelişen rolünüze odaklanmak ve süreçteki kayıplarınıza değil, kazanımlarımıza konsantre olmak zamanı etkili kullanmanıza yardımcı olacaktır.
Duygularınızı rahatlıkla yansıtmanızı sağlayacak sanatsal bir aktiviteye yönelmek, içinizdeki şifacıyı keşfederek, onu uyandıracak etkinlikler yapmak, meditasyonlardan, enerji çalışmalarından faydalanmak ve gönüllü yer alacağınız yardım kuruluşlarına destek organizasyonları bugünlerde mutlu olmanıza destek olacak. İlişkilerinizde kurban psikolojisine girmeden ve sürüklenmeden duygularınıza belirli bir yön vermek, sorumluluk almak ve yaşamınızda belirli bir alana odaklanmak sizi yukarı taşıyacaktır.
Saat 18.00 ile 21.00 aralığında duygusal karmaşa, baba, patronlar ve erkeklerle anlaşmakta zorlanma, iç dünyanızdaki duyguları dışarıya yansıtamamanın verdiği rahatsızlığı geçici olarak hissedebilirsiniz. Bu süreçte dışarıya yansıttığınız davranışlarla, içeride hissettiğiniz duyguların birbirini ne kadar tamamladığını düşünebilir ve iç dünyanızda yeni çözümlemeler elde edebilirsiniz.

Koç

Geçmiş konuların gündeme gelebileceği bu süreçte, ruhsal gelişiminize önem vermeye, dinlenmeye ve üçüncü kişilerin ne dediğini önemsemeden yaşamınızdaki güzelliklere odaklanmaya ihtiyacınız var.

Boğa

Yeteneklerinizi gruplar ve takım çalışmaları, kalabalık ortamlarda en iyi şekilde gösterebileceğiniz gibi, arkadaş çevrenizle ilgili problemler de size yansıyabilir. Güçlü bağlantılar kurabileceğiniz zamandasınız.

İkizler

Anne figürünüz ve çalıştığınız ortamdaki üstlerinizle geçmişten bugüne tekrarlayan bazı konuların gündeme gelebileceği bugün, finansal konulardaki işler ve görüşmelerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Yengeç

Eğitim alanları, hukuksal konular ve ilişkilerdeki iletişiminizde tekrarlayan bazı sorunlar gözünüze çarpabilir. İlişkilerde sakin, ılımlı ve anlayışlı iletişim kurarak, her tür sorunu çözümleme şansınız var.

Aslan

Duygusal olarak daha konforlu, rahat ve sevilmeyi hissetmek istediğiniz bu süreçte, geçmişten gelen ufak borçlar gündeme gelebilir. İş hayatınızda etkili görüşmeler yapabilirsiniz. Akciğerlerinizi koruyun.

Başak

İlişkilerinizde kendiniz gibi olduğunuz ve rahat davrandığınızda daha iyi sonuçlar alabileceğinizi göreceğiniz bugün, sevdiklerinizle herhangi bir konuyu çatışma ortamı yaratmadan paylaşmalısınız.

Terazi

Ruhsal sağlığınıza özen göstererek, zaman zaman iç dünyanıza zaman ayırmanızın yardımcı olacağı bu süreçte, kadınlarla ilgili sorunlar yansıyabilir. Geçmişten bugüne uzanan bir konuyu çözümleyebilirsiniz.

Akrep

Duygusal ve ruhsal ihtiyaçlarınıza odaklanarak sevdiklerinizle keyifli görüşmeler gerçekleştirebilir, görüşmelerinizden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Kısa da olsa tatil, gezi planlamak size iyi hissettirecek.

Yay

İçgüdüleriniz ve duygusal dünyanızda hissettiklerinize kulak vererek, üçüncü kişileri dinlemeden hareket etmeniz bugün size yardımcı oluyor. Finansal konular ve görüşmelerden sonuç alabilirsiniz.

Oğlak

Duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda geçmişten haberler alabileceğiniz bugün, kısa seyahatler, eğitimlerle ilgili konular, herhangi biriyle yazılı veya sözlü olarak iletişime geçmek için ideal zamanlama.

Kova

Sevgi, ilgi ve önemsenmeye ihtiyacınızın arttığı bugün, motivasyonunuzu düşüren, düşünce dünyanızı yoran insanlardan uzaklaşarak, sizi iyi hissettiren insanlara odaklanın ve sınırlarınızı iyi belirleyin.

Balık

İlişkilerde herhangi bir konuda savunmaya geçmek yerine, karşılıklı fikirlerin önemine ve dinlemeye de mutlaka odaklanın. Görüşmeler, yeni tanışmalar ve kurulan diyaloglardan fayda elde ediyorsunuz.