Didem Şarman Didem Şarman

 


22.09.1986 Karşıyaka İzmir doğumludur. Burcu Başak, yükselen burcu Yay'dır. Beş yıllık üniversite eğitimini Ege Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Eski milli sporcudur ve yelken dalında 2003 senesinde Dünya şampiyonasında 3.lük elde etmiş, Avrupa'da birincilik almıştır.

Astroloji Türkiye, astroloji akademisi ileri seviye mezunudur ve mezunlar arasında başarısıyla akademinin ilk eğitmenliğini yapmaya hak kazanarak, astroloji alanında danışmanlık dışında eğitimler de vermektedir.

2010 yılı itibariyle kuantum düşünce tekniği, rüyalar, reiki, deeksa, esma-ül hüsna, access bars, hipnoz, nlp, yaşam koçluğu, eft ve aile dizimi alanlarında eğitimler almıştır.

Didem Şarman kendi kurduğu "Didem Şarman Astroloji Danışmanlık & Eğitim " şirketi bünyesinde halen, astroloji alanında danışmanlık ve eğitim vermekte ve saygın bir kurum olan Doğan yayın grubu bünyesinde "Radikal Gazetesi astroloji bölümü" yazarlığını yapmaktadır.

Kendisine ait blog ve sitede astroloji yazarlığına devam etmekte ve hem güncel ve siyasi olaylar hem de psikolojik astroloji ve günlük, aylık, yıllık gökyüzü hareketleri konusunda yazılar yazmaya devam etmektedir.

 

Daima hatırlayın, "bir düşünce, bir inancı yaratır ve o inanç bir rüyayı gerçek kılar..."

 

Aldığım Eğitimler

Astroloji İleri Seviye Devrim Dölen & Devrim Yılmazer
Kuantum Düşünce Tekniği Uygulayıcılık- R.Şanal
Kuantum Hipnoz-R.Şanal
Rüya Farkındalığı Zeynep Felix Ergen Pekmen
Deeksha Uygulayıcılık-Tuba Küçükaksu
Esma-ül Hüsna Işık Elçi    

Reiki-Nur Eda Kasap

Yaşam Koçluğu-Livcon